facebook

PRODUKTY
LINIE
CLASSICSTYL
AMERICANSTYL
NEWSTYL
PROFILSTYL
WOODSTYL
BRICKSTYL
ITALSTYL
EXTRASTYL
EUROSTYL
TILESTYL
STARSTYL
HISOSTYL
ACCESSORI
OGGETTISTICA
OBJECTSTYL

KRISTALSTYL

 

Cornici in poliuretano

CLASSICSTYL

Sztukateria z poliuretanu.
Elegancja i tradycja w tej serii listwy podsufitowe, płaskie, kolumny, rozety, konsole, pilastry i inne wykończenia sztuki klasycznej, wykonane z wysokie jakości styropianu, idealna dla wystroju z atmosferą przeszłości.
.

 

AMERICANSTYL

Sztukateria z duropolimeru
Amerykańska atmosfera z odrobiną kraju za granicą, ponadczasowy styl i zawsze w modzie: listwy sufitowe, płaskie, cokoły, narożniki ścian, opaski drzwi i paneli, które powodują że nasze wnętrza stają się cieplejsze.

 

NEWSTYL

Profile ekstrudowane z duropolimerów wysokiej gęstości.
Innowacyjne gzymsy Bovelacci, niezwykle wytrzymałe i bardzo łatwe do zastosowania, które można stosować w nowoczesnym stylu i elegancji każdego pomieszczenia.

 

 

PROFILSTYL

Profile do domu z duropolimeru. 
Nasz dom jest naszym dziełem sztuki, a seria PROFILSTYL jest jego doskonałym wykończeniem. . W serii występują, listwy przypodłogowe, narożniki, w każdym kształcie i kolorze, które podkreślają piękno konstrukcji domu i jego wyposażenia.

WOODSTYL

Belki rustykalne do wykończenia wnętrz z poliuretanu.
Rustykalne belki dodają klimat naszym wnętrzom , odtwarzają wszystkie detale naturalnego starego drewna. Występują w kolorach orzech, dąb i mahoń. Zastosowanie paru elementów sprawia wrażenie, że nasze pomieszczenie nabiera klimaty wsi ozdobionej naturalnym drewnem.

BRICKSTYL

Sztukateria na elewację z poliuretanu.
Gzymsy, listwy wokół okien i drzwi, pod parapety, pilasty, głowice i podstawy kolumn, bonie, zworniki, przeznaczone są do dekoracji ścian zewnętrznych budynków, nadają stylu i oryginalności, zastosowane w każdym rodzaju budowli.

 

ITALSTYL

Listwy z polistyrenu ekstrudowanego. Stosując te listwy sprawiamy, że nasze pomieszczenia mają niepowtarzalny włoski styl, podkreślają płaszczyznę sufitów i ścian, nowoczesny i prosty wygląd, wywołując ponadczasową elegancję stylu Made in Italy.

EXTRASTYL

Listwy ze styropianu ekspandowanego samogasnącego.
Zastosowane w pomieszczeniach dodają harmonii na ścianach i sufitach oraz powodują, że możemy osiągnąć efekt pożądanego stylu. 

EUROSTYL

Sztukateria z polistyrenu spienionego.
Sztukateria w stylu klasycznym: listwy, rozety, gzymsy, narożniki, kolumny, pilastry, konsole, które łączą kunszt tradycyjnych form z bardziej nowoczesnymi elementami.
 

 

TILESTYL

Panele styropianowe do sufitów.
Panele przeznaczone są do klejenia na sufit, które zmieniają nasze pomieszczenia, ich efekt dekoracyjny, powodują wygłuszenie i docieplenie pomieszczeń, duża oszczędności energii, tworzą złudzenia optyczne i współgrają z każdym stylem wnętrza.
 

STARSTYL

I controsoffitti I soffitti delle case più eleganti e prestigiose con i controsoffitti Starstyl. Linee classiche nella tradizione delle nobili residenze, linee moderne firmate dal design italiano per accogliere le necessarie strutture funzionali.

HISOSTYL

Gli isolanti murali Lastre isolanti ad alta densità che preservano efficacemente l’equilibrio termico e il benessere di tutta la casa; possono essere utilizzate su pareti, soffitti e pavimenti, riducendo i consumi dedicati alla climatizzazione.